Contact raad en raadscommissies

Raadsleden
Wilt u contact opnemen met een raadslid of een afspraak maken voor een persoonlijk gesprek, dan kunt u hier alle contactgegevens nalezen.

Raad
Meer informatie over de raad of over de raadsvergaderingen? Neem dan contact op met:
- Griffier
  Gerald van Leiden,  g.van.leiden@leiden.nl,       071- 516 71 21
- Secretariaat raad
  Liesbet Dijkstra,      l.dijkstra@leiden.nl,            071- 516 51 05

Aanmelden insprekers en raadscommissies
Aanmelden voor inspreken tijdens een raadscommissie? Neem contact op met:
- Secretariaat raadscommissies:
  Sandra Verhoef - van Vliet , griffie@leiden.nl, 071-516 51 07

Voor vragen over onderwerpen die in de commissie worden besproken, kunt u contact opnemen met de commissiegriffier:
- Commissie Leefbaarheid en Bereikbaarheid: 
  Anna Marie Slink,    a.m.slink@leiden.nl,   071-516 51 02 
- Commissie Stedelijke Ontwikkeling: 
  Emiel Teunissen,     e.teunissen@leiden.nl 071-516 51 03 
- Commissie Onderwijs en Samenleving: 
  Arjo Verweij,           a.verweij@leiden.nl    071-516 52 48
- Commissie Werk en Middelen:
  Anne-Marie Heijnen, a.heijnen@leiden.nl,  071-516 51 01

Correspondentie

Correspondentieadres
Alle correspondentie aan de raad, zoals brieven, verzoeken, uitnodigingen etc. kan gestuurd worden naar:
Postbus 292
2300 AG Leiden

Bezoekadres
Stadhuisplein 1
1e etage, kamer 138

Persvoorlichting

Pers
Voor alle perscontacten kunt u contact opnemen met:
- Persvoorlichting
  Tijs Prinsen,  t.prinsen@leiden.nl,  071-516 5914